Bootstrap Example
Bootstrap Example
۱۴۰۰ شنبه ۶ آذر
1400/05/27
راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون(استعدادهای درخشان) و واحدهای بین المللی ارس، کیش و واحد امارات دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
 
راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون(استعدادهای درخشان) و واحدهای بین المللی ارس، کیش و واحد امارات دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

 

162910650 
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع می رساند نتایج پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (استعدادهای درخشان) و واحدهای بین المللی (ارس و کیش) و واحد امارات سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org قابل مشاهده است.

 

پذیرفته شدگان واحدهای ارس، کیش و امارات که در فرم ثبت‌نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته‌اند، باید هنگام ثبت‌نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند.

زمان و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان برای ثبت نام

با توجه به اینکه ثبت نام از پذیرفته شدگان به صورت مجازی صورت می گیرد، لذا تمام پذیرفته شدگان لازم است در روزهای دوشنبه و سه شنبه 8 و 9 شهریور ماه 1400 جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه کنند.

عدم مراجعه پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

مدارک لازم برای ثبت نام:

مدارکی که لازم است مطابق دستورالعمل اعلام شده از طریق شبکه پستی ارسال شود، شامل اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریز نمرات با ذکر معدل، تصویر کل صفحات شناسنامه، شش قطعه عکس 4×3 تمام‌‌رخ که در سال جاری تهیه شده باشد (برای مشمولین 12 قطعه)، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد را مشخص کند، تکمیل تمام فرمهای ثبت نام و فرمهای مربوط به تعهدات و سایر فرمهایی که در سامانه آموزشیار قرار گرفته است.

چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است، ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.

پذیرفته شدگان برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنند:

راهنمای پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (استعدادهای درخشان) و واحدهای بین المللی(ارس و کیش) و واحد امارات سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی

انتهای پیام/

 
تعداد بازدید:
123
Powered by DorsaPortal